Zhang Xuanzheng

Sep. 24th, 2017 02:32 pm

Joseph Burgess

Sep. 24th, 2017 01:10 pm
levkonoe: (готовка)
[personal profile] levkonoe
Многовато мопсов, как по-моему. Но печечка интересная.

Leif Madsen

Sep. 24th, 2017 10:57 am
morreth: (Default)
[personal profile] morreth

Відвідала оцей захід:



"Нові праві" не можуть без брехні. Протягом того часу, що я встигла записати, поки не сів телефон, пан Едуард Анатолійович Юрченко збрехав принаймні чотири рази у капітальних питаннях своєї лекції та безліч разів пересмикнув у дрібницях.

Він збрехав, що в країнах, де дозволені гей-шлюби, зростає рівень абортів. Ні, пане, Юрченко, в Данії та Нідерландах він складає наразі 12 на 1000 жінок, і це менше навіть в тих країнах, де аборт заборонений. Польща, як і ми, серед лідерів - 43 аборти на 1000 жінок. На хвіст: також Данія та Голандія утримують найнижчий рівень підліткових вагітностей.
http://ec.europa.eu/…/statis…/index.php/Fertility_statistics

Він збрехав, що українці дивилися на шлюб як на дещо сакральне, а на розлучення - як на дещо неможливе. Ні, для українців шлюб був насамперед угодою, яку обидві сторони були вільні розірвати, і це було дуже просто зробити: прийти до судді з розлучним листом та зареєструвати факт розлучення у судових книгах. Лише з початком московської окупації у 18-му столітті розлучення ускладнили до майже повного унеможливлення, і це ул цілком ініціатива Московського синоду.
http://dspace.nbuv.gov.ua/…/123456789/24686/04-Petrenko.pdf…

Він набрехав, що в родині людина почувається захищеною. Неправда: багато українок страждає від сімейного насильства.
http://zib.com.ua/…/121850-ukrainci_vvazhayut_simeyne_nasil…

Він набрехав про гендерну теорію та гендерні експертизи підручників. Він таке верз, що мені вже несила було мовчати.

Мені було соромно дивитися, як доросла освічена людина таке верзе. Як там у Сей-Сьонагон, "Коли за чуже бере сором"?

Але мені було також і страшно. Бо більшість слухачів складали дітлахи років 18-20, яким дуже легко замилити очі. А той відкат "вправо", який зараз спостерігається по всьому світу -- це не більш ніж реванш покоління бебі-бумерів, ностальгія 60-літніх за часами, коли в них хрін стояв, трава була зеленіша, а баби цицькатіші. І нема чого їм протиставити, бо нас, 70-ників, тупо менше, а 60-ків ще менше, трикляте відлуння війни. І наші діти - наймалочисельніша генерація. І я бачу, як мертва рука Другої Світової простягається до них та тягне у могилу. Бо той запит на "традиційність, "силу", "родину", "кров та почву" -- він сформований стариганами, які вже однією ногою в могилі, і хочуть, щоб їм там було не дуже нудно.

Amanda Clark

Sep. 23rd, 2017 08:44 pm

Lowell Herrero

Sep. 23rd, 2017 05:42 pm

Троха про хіджаб

Sep. 23rd, 2017 09:56 am
morreth: (Default)
[personal profile] morreth
Особисто я обстоюю право кожної людини маніфестувати свою релігійну ідентичність.  До того ж, хустка на голові може бути просто хусткою на голові, а хустка на обличчі - захистом від сонця, пилу та комах.

Але є два нюанси.

Перше - власне в Корані немає заклику закривати обличчя й волосся. Йдеться про закривання одежею тіла і власне грудей. Волосся, обличчя, ще й пучки рук - то вже типове перегинання палки, як у євреїв з окремим посудом для м'ясного та молочного, а в наших предків (а зараз ще в декого зі старовірів)  - з окремим посудом для пісного та скоромного. Тобто, "візьмемо з Писання існуючу заборону, та ще й накрутимо зверху купу своїх, щоб аж крехтіти під вагою благочестя".

Звісно, з таким підходом хутенько забувається про головні засади релігії: любов до ближнього, милосердя, оце все. Бо нема ж коли про це дбати, якщо пильнуєш, в кого як зав'язна хустка, чи достатньо щільно, чи ні. Якщо в Корані сказано, що "Аллах зганьбить" безчесну жінку - то це значить, що ми, класні пацани з якогось "Карфагену", маємо право призначити "безчесною" будь-яку жінку на наш смак і цькувати  аж до смерті.

Вимога закривати тіло перетворилася на вимогу закривати волосся, бо волосся в античності та в Середньовіччі було сексуальним фетишем. Апостол Павло саме тому вимагає від жінок закривати волосся, і надає ще одне обгрунтування для цього:  як маніфестацію влади над жінкою чоловіка (тому у християнських країнах довгий час дівчата ходили простоволосі, в той час як заміжні жінки накривалися: це було власне знаком, яка з жінок є вільною для шлюбних пропозицій).

Але в наші дні будувати свою поведінку на тому, що для когось твоє тіло є сексуальним фетишем - це все одно що віддавати своє тіло натовпу на поталу. Нехай фетишист тримає себе в руках. Нехай суспільство трошки менш поблажливо ставиться до нього. Якщо імами, які торочать, ніби непокрита жінка - то ласий кусень м'яса, а чоловік - то собака, мають рацію, то саме чоловікам треба вдягати суворі намордники та якісь аналоги поясів цноти, бажано з шипами всередині, аби вчилися контролювати себе. Якщо ти скажений собака, а не гомо сапієнс сапієнс, то й місце тобі в залізному вольєрі, а не серед людей.  

Мусульманки часто кажуть, що, вдягши хіджаб, або навіть хімар, нікаб чи бурку, вони почуваються вільними від чоловічих поглядів, що хіджаб захищає від сексуальної об'єктивації. Але я вважаю це самооманою. Чоловіки об'єктивують жінок незалежно від того, що жінки носять. Об'єктивація це не про жіноче тіло, а про чоловічий погляд на нього - погляд як на річ, що належить комусь із них, і має бути певним чином  упакована та маркована. Чоловік, якого привчили дивитися на жінку як на річ, залишається небезпечним для жінок, хоч би ті загорталися в дванадцять шарів одягу, як японки епохи Хейан.

ПОВЕДІНКА ЧОЛОВІКА ЗАЛЕЖИТЬ ЛИШЕ ВІД БАЖАННЯ ЧОЛОВІКА. А хіджаб частенько - маніфестація права чоловіка на безвідповідальність. "Я ношу хіджаб, бо вважаю чоловіків діточками, що не здатні контролювати себе при виді мого волосся" - тк перекладаються на людську мову чиленні апології хіджабу від жінок.

До чого така апологія призводить? Гаразд, накрили волосся - тепер в чоловіка вскакує шишка вже не на волосся, а на губи. Тоді вдягнемо нікаб, щоб закрити й губи. Добре, в статевозрілих діточок шишка вскакує при вигляді очей та вій. Натягнемо бурку й чачван. Тоді здоровенна дитинка пускатиме слюні на витвір своєї уяви - як же ж цій білолашній дитинці зарадити? О, є вихід: запхаємо жінку за кам'яні стіни, заборонимо показуватися на вулиці без супроводу, в навіть у домі виділимо для неї окремі приміщення, щоб сиділа там, як заразна.

Плавали, знаємо, бачили все це лайно в Середній Азії, куди воно знов повертається, бачимо зараз в Саудівській Аравії, Афганістані, Ірані. Не хочу цього в Україні. Не хочу для кримських татарок та імігранток з Росії, де почалося справжнє полювання на жінок, які не хочуть назад у реставроване Кадировим середньовіччя.  Не хочу такого поряд з собою.

І ми плавно приходимо до другої причини - чого я, власне, проти хіджабу.

Примус.

Гаразд, Аміна Окуєва носить хіджаб добровільно, її ніхто не змушує. Але іранських та саудівських жінок змушують під страхом кримінального покарання. Сирійських та єгипетських - під страхом суспільного осуду. В Афганістані та Пакістані де-юре хіджаб не є обов'язковим, але де-факто жінку, яка не накриває голови, або носить "надто вільний" варіант (а дехто з афганців і нікаб вважає чимось на кшталт міні-спідниці) можуть побити і навіть убити.

Поки примус є - є й сумнів, що та чи інша жінка носить хіджаб добровільно, а не тому, що на неї тиснуть родина чи спільнота. Лише коли примусові шлюби, "убивства честі", цькування жінок відійдуть у минуле, я повірю у цілковиту добровільність хіджабу.



Так, я знаю, що на картинці - хлоп з племені туарегів. Це провокація, мвахаха!

Paul Corfield.

Sep. 22nd, 2017 11:29 pm
levkonoe: (украина)
[personal profile] levkonoe

В районе проведения АТО боевики не прекращают обстрелы украинских позиций. Если вчера враг в светлое время суток придерживался режима тишины, то сегодня пророссийские наемники применяли как гранатометы, так и минометы различных калибров.
На заседании ООН Президент Украины в очередной раз представил в качестве доказательств российской агрессии паспорта граждан РФ, которые изъяты у задержанных или убитых россиян в зоне конфликта на Востоке Украины.

 у бывших республик СССР есть возможность отобрать у России право вето в Совбезе ООН

Генсек НАТО на полях Генассамблеи ООН в Нью-Йорке встретился с  Лавровым чтобы обсудить украинский конфликт. Столтенберг объяснил главе МИД России четкую позицию Запада по Украине и  подтвердил принципиальную позицию НАТО о том, что Крым является частью Украины

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 112 (огляд) 

Украина и мир - последние события в Донбассе  и другие материалы

Любой успех какого угодно представителя власти –  все должно быть очернено. Тема миротворцев критиковалась по схеме: это было бы прекрасно для страны, настоящее спасение для нас и поражение для России, но кто же Порошенко даст добро на это, ведь он все делает неправильно. И вдруг в один миг оказалось, что все это вполне реально и мы уже имеем гарантии. Оппозиция не растерялась и вдруг, в один миг вся чисто российская агентура и все полезные идиоты развернулись на 180 градусов: это признак вторичности и национального унижения, миротворцы только нам помешают.

New #DisinfoReview

Ворованные деньги вернули в госказну. Вступило в силу решение суда о спецконфискации $200 миллионов банковских активов окружения бывшего президента Виктора Януковича. Ранее ГПУ вернула в бюджет Украины $1,5 миллиарда, похищенных Януковичем и его командой.

Моста мало, теперь обещают тоннель

Олена Степова:   Они знают, что они уйдут, проиграют и уйдут,  не оставив на Донбассе ничего живого.
Граждане России, вы еще удивлены, почему мир изменил к вам свое отношение. Нет уважения к стране лгунов и убийц. И даже, если вы не участвовали в военных преступлениях своей страны, вы все равно несёте коллективную ответственность за свое молчание, старшебратие, величие, монаршество, шовинизм, антисемитизм, расизм, сексизм, империализм, который вы впитали и помогли ему укорениться в стране.

На оккупированном Донбассе банды одичалых бомжей массово грабят местное население. В частности, они отнимают у местных жителей собранный с приусадебных и дачных участков урожай.

 Оккупанты оштрафовали на 10 тысяч рублей предателя Украины Ленура Усманова за организацию митинга против отжима земли. Зато у Усманова есть медалька “за возвращение Крыма”, вместо земли.  У путинских байкеров тоже отберут 126 га земли, которую им дали в 2015 году - больше они не нужны

Каждый пятый житель РФ согласен проголосовать за выдуманного кандидата в президенты, некоторые его даже знают. Не удивимся, если у них президентом назначат Буратино или ручного хомячка. Россияне дружно проголосуют

Охлобыстин обещал убить всех одесситов  . Вот только еще 11 учеников наберет.

Назарбаев объявил детальный план перехода с кириллицы на латиницу. ради побега от «русского мира» казахи готовы на все, даже на такие радикальные меры. Перед ними такие же переходы на латиницу осуществили Азербайджан, Молдова, Туркменистан, Узбекистан.


Boris Shapiro

Sep. 22nd, 2017 08:49 pm
levkonoe: (улица фонарь)
[personal profile] levkonoe


вот он, этот угол


  Где-то по этому перекрестку д'Артаньян гнался за Портосом, чтобы подраться по поводу перевязи. Только тогда он назывался Carrefour de la Croix Rouge. А в 1808г. улица Гроба Господня превратилась в улицу Дракона (rue du Dragon)

Kit Williams Hare

Sep. 22nd, 2017 12:37 pm

Л.Зубова

Sep. 22nd, 2017 10:26 am

Jang Yong Gil

Sep. 21st, 2017 10:33 pm
levkonoe: (украина)
[personal profile] levkonoe

карта АТО на 21 сентября 2017
Обострение ситуации: рядом с поселком Чермалык активно работают снайперы морской пехоты . ВСУ разгромили диверсантов "ДНР" под Горловкой при попытке проникнуть в тыл украинской армии,  остатки ДРГ боевиков подорвались на минном поле. Еще неучтенные потери боевиков
На Донбассе террористические войска РФ тают на глазах: батальоны превращаются в роты 
На оккупированном Донбассе российский офицер расстрелял подчиненного по причине личной неприязни.  ранее в том же 9-ом ошмсп мп террористические морпехи по-тихому застрелили двух российских командиров.

  • Вице-президент США Майк Пенс призвал пересмотреть роль ООН для обеспечения мира в мире и в Украине в частности. Об этом он заявил во время саммита Совета Безопасности ООН
  • Президент Европейского совета Дональд Туск жестко высказался относительно агрессии России против Украины. Компромисса в вопросе агрессии против Украины быть не может
  • Порошенко и Макрон договорились о дальнейшей работе по "нормандскому формату" и миротворцев ООН
  • Пять стран-участниц Совместной рабочей группы по расследованию трагедии рейса МН17 подписали Меморандум, который будет способствовать созданию трибунала для наказания виновных . Меморандум подтверждает полную поддержку  создания специального трибунала под юрисдикцией Нидерландов
  •  Порошенко призвал страны-члены Совета Безопасности ООН провести тщательное расследование, получает ли режим в Пхеньяне любую помощь со стороны других стран в процессе реализации своих ракетно-ядерных программ и предложил создать международную группу по координации усилий по освобождению Крыма.
  • Порошенко в Нью-Йорке рассказал о тысячах убитых и раненых за три года и призвал  генсека ООН отправить на Донбасс миссию для оценки безопасности размещения миротворцев.
  • Председатель Службы безопасности Украины Василий Грицак заявляет, что более 36 тыс. террористов и российских военных продолжают бесчинствовать на украинском Донбассе. Глава СБУ призвал мировое сообщество и впредь активно помогать Украине в преодолении российской агрессии. По словам главы Украинского государства, сегодня Россия, пожалуй, единственная страна в мире, которая имеет конфликты - горячие, замороженные или потенциальные - почти со всеми странами-соседями.

"Нафтогаз" предъявил в Трибунал в Гааге иск против Москвы на 5 млрд долларов за захват активов на Крыму

  обнародован список работников "МГБ ДНР" .
В боях за Иловайск на стороне незаконных вооруженных формирований "ДНР" принимали участие несовершеннолетние граждане России, в том числе из Чечни.

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 111 (огляд)

В отелях за рубежом ведется трансляция канала "Украина24", который на самом деле является российским:  на фоні жовто-блакитного прапору. После просмотра нескольких минут такого телеканала украинцы предстают аборигенами каких еще не открытых островов, явно умственно отсталыми.

Москва  оказывает информационную поддержку Саакашвили в социальных сетях. Антисемитизм в работе российских спецслужб

Государственный комитет по вопросам телевидения и радиовещания отказал  в выдаче разрешения на ввоз с России книги Я.А. Клима "700 новых устных тем по английскому языку".Такое решение было принято из-за того, что из текстов посвящен прославлению  Сталина

 в РФ с помощью респектабельного "Коммерсанта" продвигают новый фейк. Теперь – о ситуации в ООН.

Оккупанты продают завод шампанских вин в Крыму -  "власти" аннексированного Крыма выставят на продажу 100% акций завода шампанских вин "Новый свет"

Город Мензелинск, Татарстан. Краеведческий музей: рядом с сообщениями об опытах доктора Йозефа Менгеле расположены изображения украинских националистов, которые мы видели в течение всего 2015 года на федеральных каналах, и общие планы Крещатика во время Майдана. А так выглядят борцы с "украинским фошызмом"и ничего.

 мэр Одессы нанял спортсменов, чтобы защититься от горожан . На вчерашнюю сессию Одесского городского совета депутаты от промэрской фракции «Доверяй делам» пришли с  напечатанными инструкциями о том, за что и как нужно голосовать. И что интересно: в РФ на канале Россия-1 начали защищать местную власть в Одессе!  К чему бы это?

Profile

irbis_essel: (Default)
irbis_essel

December 2012

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23 242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 24th, 2017 12:19 pm
Powered by Dreamwidth Studios